HR klubas veikia nuo 2012 m. spalio mėn.

Šis klubas skirtas įmonių personalo vadovams ir specialistams t.y. tiems darbuotojams, kurie įmonėse yra atsakingi už žmogiškuosius išteklius ir jų valdymą.

Taigi, personalo vadovų klubas suburtų panašiais klausimais besirūpinančius žmones tam, kad jie vieni kitiems suteiktų progą kelti savo profesionalumo lygį.

Daugelis dažnai taip ir ieško atsakymų į jiems iškylančius klausimus – tiesiog skambina pažįstamiems personalo specialistams ir klausia. Toks pokalbis žinai – nežinai – o kaip tu tai darai yra puiki “greitoji pagalba”.  Čia, klube, turėtume specialiai tam skirtą ir jau iš anksto suplanuotą laiką – kartą per mėnesį po 2 valandas – diskusijoms svarbiausiais klausimais.

Tikriausiai norite paklausti, kuo šis specialistų klubas skirsis nuo kitų klubų? Pagrindinį dėmesį čia skirsime grupiniam darbui, situacijų analizei, taip pat ir interpretavimui to, kas vyksta “čia ir dabar”. Tačiau šiame klube mes ketiname ne mokyti, o sudaryti sąlygas rūpintis saviugda. Tai reiškia, kad pagrindinis dėmesys bus skiriamas pačių klubo narių aktyvumo palaikymui.

Kviečiame prisijungti prie personalo vadovų klubo Šiaulių, Panevėžio, Telšių ir Mažeikių rajono įmonių personalo specialistus.

Susitikimų laikas: Kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį, 17.30 val. 
Vieta: 
Dvaro g. 64, Šiauliai
Klubo darbą organizuoja: UAB „Personalo valdymo sistemos“
Registracija 
į personalo vadovų klubą vyksta nuolattel.: +370 620 37780, el. paštas sonata@pvsistemos.lt